www.chiptimeresults.com
Eastern Ontario School Mountain Bike Challenge
Oxford Station, Ontario
Friday May 18, 2018
Middle School Teams (Excluding Relays)

  1.    10  Loughborough PS               
========================================
  1      2  Avery Nelder                3      3  Sam MacLeod            
  2      5  Lillian Stanton        

  2.     9  TISS                          
========================================
  1      1  Wylie Morton                6      1  Nathan Plant           
  2      1  Abbey Pilling               7      1  Andy Giroux            
  3      1  Jaeden Simpson              8      1  Jonathon Fraser        
  4      1  Caleb Euverman              9      1  Ayrton Meier           
  5      1  Nick Wren              

  3.     6  Hopewell Public               
========================================
  1      4  Amelia Denigris             3      1  Zavi Hoferek           
  2      1  Wyatt Pakeman          

  3.     6  Perth Rd PS                   
========================================
  1      2  Brennan Finucane       
  2      4  Nick Johnston          

  5.     5  St. Mark's                    
========================================
  1      1  Maggie Lever                4      1  Daphne McMullen        
  2      1  Travis Allenb               5      1  Thomas Dishaw          
  3      1  Abby Beatty            

  5.     5  Harry J Clarke PS             
========================================
  1      5  Greg Morrish           

  7.     3  BCI                           
========================================
  1      1  Kate Wright                 3      1  Liam Supple            
  2      1  Nicholas Dardano       

  7.     3  Ange Gabriel                  
========================================
  1      3  Annella Roney          

  9.     2  Seaway                        
========================================
  1      1  Olivia Chafe           
  2      1  Keaton Urquhart        

  9.     2  Sacred Heart                  
========================================
  1      1  Spencer Digney         
  2      1  Nathan Yantzi          

 11.     1  St. Marys                     
========================================
  1      1  William Elliott-Sherman 

 11.     1  Kanata Montessori             
========================================
  1      1  Jessica Stibbe         

 11.     1  Louis Riel                    
========================================
  1      1  Kyle Waldrum           

 11.     1  Lancaster PS                  
========================================
  1      1  Dylan Hatcher          

 11.     1  Sec Cath Pierre Savarel       
========================================
  1      1  Noah Digney            

 11.     1  St. Marguerite Bourgeoys      
========================================
  1      1  Collin Johnson         

 11.     1  Goulbourn MS                  
========================================
  1      1  Tomas Hazy             

 11.     1  Harrowsmith PS                
========================================
  1      1  Jake Neumann           

 11.     1  Prince Charles PS             
========================================
  1      1  Owen Minifie           

 11.     1  Bayside                       
========================================
  1      1  Lance Zufelt